YURT Sendikaları Bilgilendirme Toplantısı

Yazı Tarihi :12 Aralık 2018
14.862 Kez Görüntülendi

Yurt Sendikaları Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamaya göre YURT  Sendikaları katılımları ile 14 Aralık 2018 tarihi itibariyle yapacak il ziyaretleri belli oldu.

14-15 Aralık 2018 Cumartesi AYDIN

16 Aralık 2018 Pazar İZMİR illerinden yapılacaktır.

Neden YURT – Sen?
Vizyonunun anlatılması, YURT Kardeşlerimiz ve tüm Kamu Çalışanlarının sorunlarının yerinde tespiti ve çözüm önerilerini kapsayan “Neden Sendikalı Olunmalı” (Neden YURT – Sendikalı Olunmalı) toplantıları için il ziyaretlerimiz ve kardeşlerimiz için düştük yine yollara. Bizleri bu illere davet eden ve bizleri bekleyen mangal yürekli, gönlü güzel, kendi güzel, can dostlara, güzel insanlara selam olsun.

YURT Sendikaları
Basın Bürosu

Sendika         :0532 380 13 66
Teşkilat Bşk :0505 241 00 17

Konu Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Aytaç ardic dedi ki:

    Selam arkdaslar ben kayseri talas erkek yetiştirme yurdunda büyüdüm 14 yasda bir hırsızlık olayina karistim 19 yaşında memur oldum 1 sene 7 ay kadar calistim bana bu olaydan 2 sene 3 ay ceza Geldi ama ben 7 gün yatip çıktım ceza evinden benim memurluguma son verdiler ben simdi denetim serbeslik verdiler bana yardımcı olun ben kendimi çok kötü hissediyorum küçük yasda yaptığımdan dolayı memurluğuna son vermeliri çok saçma geliyor bana destek çıkın nolur.

Konu Hakkında Sen de Düşüncelerini Bizimle Paylaş !

UYARI : Yorum yaparken Ad Soyad ve E-Posta adresi yazılması zorunludur. Gerçek Dışı Ad Soyad ve E-Posta adresi yazanların YORUMLARI KESİNLİKLE YAYINLANMAYACAKTIR...
 
Yukarı Çık

By - TFNGL